У Еквадорі через масові протести ввели надзвичайний стан


В Еквадорі тривають масові протести й заворушення через скасування пільг на пальне – влада запровадила внаслідок цього надзвичайний стан.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

«Еквадорський президент Ленін Морено оголосив надзвичайний стан у відповідь на масові протести по всій країні, спричинені скасуванням давніх субсидій на пальне», — йдеться в повідомленні.

Ці субсидії діяли в Еквадорі десятиліттями й тепер їх скасували в рамках великого пакету фіскальних реформ. Еквадорська влада вважає, що скасування згаданих субсидій є критично важливим для порятунку економіки держави.

Заходи, передбачені реформами, еквадорська влада почала втілювати цього тижня. Вони включають також суттєві зміни в системі оподаткування.

Загалом влада Еквадору хоче скоротити в 2020 році дефіцит бюджету з 3,6 мільярда до 1 мільярда доларів.

Слід підкреслити, що подекуди акції протесту проти реформ набувають агресивного, силового характеру. Так, наприклад, у столиці країни Кіто протестувальники кидали камінням у поліцію, яка відповіла сльозогінним газом та бронетранспортерами.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/u-ekvadori-cherez-masovi-protesty-vvely-nadzvychaynyy-stan/” Об этом сообщает news-rahiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя